De bekendste miljardair ter wereld, Elon Musk, slaat alarm. Volgens de eigenaar van SpaceX, X (voorheen Twitter), Tesla, en nog een aantal andere bedrijven zoals Starlink, staat de populatie van Europa namelijk op omvallen. De reden? We hebben te weinig kinderen.
In 2022 is het aantal geboren baby's in de hele EU onder 4 miljoen uitgekomen. Dat is voor het eerst sinds 1960, toen dat aantal lager was dan 4 miljoen omdat de bevolking zelf natuurlijk flink lager was, 15 jaar na de vreselijke Tweede Wereldoorlog.
Dat is zorgwekkend. Maar wat dit nog veel zorgwekkender maakt is het feit dat het geboortecijfer nog maar 1,46 is in de EU. Wereldwijd ligt dat op 2,27. Om je eigen bevolking in stand te houden moet het uitkomen op 2,1. Zit je daaronder, dan zorg je ervoor dat je bevolking afneemt. Zit je daar vér onder, dan zorg je ervoor dat je eigen bevolking in elkaar stort.
Gezien deze ronduit schokkende cijfers slaat Elon Musk nu alarm. De grote man achter X, SpaceX, StarLink, en Tesla waarschuwt Europeanen dat hun continent (óns continent) op instorten staat. Sterker nog, dat is volgens hem een "zekerheid."
De autoriteiten in het Westen weten dit natuurlijk ook. De handige, goede oplossing zou zijn: mensen motiveren om meer kinderen te krijgen. Gezinnen kunnen bijvoorbeeld belastingvoordelen krijgen als ze meer kinderen hebben. Dat gebeurt in Hongarije, waar vrouwen na het hebben van vier kinderen nooit meer inkomstenbelasting hoeven te betalen.
In de rest van Europa doen de autoriteiten echter niets om dat voor elkaar te krijgen. Sterker nog, het hebben van kinderen wordt actief ontmoedigd, door het belastingbeleid, en ook door 'culturele issues'. Denk aan het promoten van de Woke-agenda, LHBTI-gekte (heel gek, maar het schijnt voor LHBTI-stellen heel lastig te zijn om zélf op natuurlijke wijze kinderen te krijgen), en natuurlijk aan de manier waarop er gesproken wordt over het uitvoeren van abortussen.
Want ja, die pro-abortus agenda is ook gericht op het verminderen van het krijgen van kinderen. Kinderen worden neergezet als iets "lastigs." Geniet van je leven! Heb een abortus! Seks zonder gevolgen! Neem de pil! Gebruik een condoom (zelfs in huwelijken!)! Elke keer weer worden Europese volkeren verteld dat ze op zo'n manier seks moeten hebben met elkaar, zelfs in een huwelijk, dat ze vooral géén kinderen krijgen.
Dat is problematisch. Het zorgt voor een bevolkingsafname, en dat zorgt weer voor een economische ineenstorting. Maar raad eens hoe ze dit 'oplossen'? Juist: door massaal mensen uit derde wereldlanden te halen. Yes! Win-win-win: minder 'witte mensen in Europa', geen 'gevaarlijk nationalisme' meer, geen onderlinge samenhang meer waardoor bevolkingen makkelijker te onderdrukken zijn, maar het Grote Bedrijfsleven krijgt tóch genoeg arbeiders. Sterker nog, de nieuwe arbeiders zijn goedkoper dan de oude arbeiders.
Het is tijd om PAL te staan voor elkaar. Voor rechts. Voor Nederland. Voor Ongehoord Nederland. Ja, JUIST in deze tijd. Daarom roepen wij al onze lezers op om NU lid te worden van Omroep ON!, de enige NPO-omroep die jouw en onze waarden deelt. We zien de aanvallen op ON! in de media, en zelfs in de politiek. Maar juist DAAROM moeten we ON! meer dan ooit steunen. Word daarom lid van ON! Vandaag nog. Samen staan we sterk. Als we ON! laten vallen gaan we uiteindelijk allemaal ten onder, DDS incluis!
Big Business én Big Government worden er heel blij van. Dat het gewone, echte Europese volk er juist onder lijdt boeit ze niet. Niet zo gek, want de elites in het bedrijfsleven en in de politiek hebben niets met hun landgenoten die niet in dezelfde kringen rondlopen. Hun sympathie ligt niet bij jou en mij, maar bij elkaar. En dus bij de ideeën die rondgaan in die kringen.
Je kan mensen niet verplichten kinderen op de wereld te zetten, en dat is ook absoluut niet nodig vermits de wereldbevolking nog blijft toenemen, wat al een enorme bedreiging is voor het ecosysteem. Maar we moeten dringend afstappen van het huidige open grenzen beleid waarbij iedereen die hier geraakt mag blijven. De voorraad potentiële werk-krachten is al gigantisch, het volstaat ze op TIJDELIJKE basis hier toe te laten. Als er nood aan is! En enkel om te werken, niet om bijstand te genieten of rond te hangen op straat. In België zijn er bovendien al 4 miljoen personen van buitenlandse afkomst op een bevolking van minder dan 12 miljoen. Heeft iemand de Nederlandse cijfers? Totale waanzin. Als je ziet hoe het er in de landen van herkomst aan toe gaat, denken ze dat deze mensen veranderen in weldenkende beschaafde burgers door te verhuizen? (Op veel plaatsen is er keuze tussen koranschool of geen school.) Vaak moeten ze dan nog jaren de criminele organisaties betalen die ze binnen smokkelde... Libanon was ook een welstellend land voor ze grote aantallen vluchtelingen toelieten. Extra werkkrachten, jawadde!
Helemaal mee eens Met dank aan al die linkse tuig partijen Rechts moet zege vieren om dit te voorkomen
Geen nood over een bevolkingsineenstorting mensen, er komen wekelijks honderden asielzoekers ons land binnen die hun broedkippen na laten reizen.
toch niet moeilijk om er achter te komen waarom: dat hele EU is gewoon stervensduur geworden met alles. Je red het als alleenstaander amper, zeker als je op een minimum loon moet leven. We weten allemaal wel waardoor, maar dat mag je dan niet roepen natuurlijk: het wanbeleid van die EU muppets en de hele muppetshow in den haag door alsmaar nutteloze projecten te financieren en constant maar geld te plukken wegens 'millieu'. Wil je nog eens op vakantie en een huis, dan moet je met zijn tweeen werken, anders kun je het vergeten bij de banken een hypotheek te kunnen krijgen. Daardoor hebben we gewoon geen ouder die de kids op kan voeden.. Daarnaast.. check de film 'idiocracy', die legt het principe van 'hoog opgeleidden' perfect uit.
Het beleid van Orbán om vrouwen te stimuleren om zich aan de staat te verhuren als broedmachines, heeft de afgelopen negen jaar welgeteld vier procent meer geboortes opgeleverd. Omgekeerd vertrekken veel jonge en hoger opgeleide Hongaren naar elders, op zoek naar een beter leven. Gelukkig wordt er tegelijkertijd volop naar Hongarije gemigreerd om het tekort aan arbeidspotentieel op te vangen. Orbán doet er wat geheimzinnig over, maar zonder arbeidsmigranten zou de economie van het land instorten. Hongarije mag dan de grootste subsidieslurper van de EU zijn, helaas verdwijnt een aanzienlijk deel van die subsidies in de zakken van Orbán zelf en zijn familie. Het zou te wensen zijn dat de EU zijn spierballen laat zien. Wat Elon Musk betreft: dat is de zoveelste idioot die “zelf onderzoek” is gaan doen, en zich sindsdien beschouwt als demografie-deskundige. Hem is voorgegaan onder meer T. Baudet, ruimtevaartdeskundige en viroloog. Geruststellend: de “populatie van Europa” staat NIET op omvallen. Er is altijd al sprake igeweest van arbeidsmigratie, vluchtelingenmigratie en gewone migratie, en hoewel er schommelingen plaatsvinden, is deze door de bank NIET groter geworden. Musk is een doemdenker met een verborgen agenda.
hij heeft wel vaker gelijk in zijn observaties en uitlatingen dan jij..
De populatie van Europa 'staat niet op omvallen' zegt @Harry en hij vindt dat geruststellend. Nou, ik kan me geen tijdvak in de geschiedenis voor de geest halen waarin de 'populatie van Europa' zó grondig van karakter is veranderd. In 732 (Karel Martel in de slag bij Poitiers) en in 1683 (Johan Sobiecki in de slag bij Wenen) hebben we de muzelmannen nog weten tegen te houden, nu stromen ze zonder veel weerstand naar binnen samen met volkeren uit de hele wereld. De Europese grote steden zijn onherkenbaar veranderd en in West-Europa is het aandeel niet-westerse allochtonen ongekend groot. Een dergelijke volksverhuizing kent zijn gelijke niet in de Europese geschiedenis. Ik vind dat allesbehalve geruststellend.
Dat de populatie van Europa van karakter is veranderd betekent nog niet dat ze “op omvallen” staat, Mbappe. Beslist een feit is dat de richting van de migratie drastisch is veranderd sinds de oorlog. We zullen het nu niet hebben over de trans-Atlantische slavenhandel, waarbij 12 miljoen Afrikanen gedwongen naar America emigreerden. Ook noemen we niet de honderdduizenden mensen, onder andere uit Afrika en China, die door toedoen van Nederland naar Suriname verkasten - omvolking zoals de nazis het bedoelden, want een deel van de oorspronkelijke bevolking werd uitgemoord. Laten we het liever over Europeanen hebben. Van pakweg 1850 tot 1945 migreerden die op ongekende schaal, onuitgenodigd en in grote hoeveelheden, als kansenparels naar de kolonieën, maar ook naar onder andere de VS en Australië. Na de oorlog hadden west-Europese landen zelf grote hoeveelheden migranten nodig om de economieën op te bouwen. Eerst werden Spanje, Italië, Griekenland en Joegoslavië leeggetrokken, toen in die landen het jongemannenreservoir was uitgeput, gingen werkgevers op zoek in Turkije en Noord-Afrika. Ja, veel van die mensen bleven en dat zal hier en daar het Nederlandse straatbeeld beslist hebben veranderd, zoals ook de massale volksverhuizingen van Belgen en Spaanse joden naar Nederland in voorbije tijden hun invloed op het straatbeeld hebben gehad. In Nederland is nu 1 op de 8 van niet-westerse oorsprong, met concentraties in de grote steden inderdaad, die ook problemen kunnen opleveren. Integratie gaat gestaag maar ze is er wel degelijk, ondanks de tegenwerking van populistische politici die niet ophouden te zeggen dat die mensen er niet bij horen. Al deze migratie duidt echter niet op het “omvallen van de Europese populatie”, maar juist op het bestendigen daarvan: zonder migratie zouden niet alleen economieën instorten, het zou ook leiden tot ontvolking van woonwijken, aangezien moderne vrouwen het nu eenmaal vertikken om nog langer als broedmachines te fungeren. Ook voelen de meesten er waarschijnlijk weinig voor om zich door Musk te laten bevruchten - de man heeft inmiddels 11 kinderen bij diverse vrouwen. Ander feit is dat de mondiale migratie al eeuwenlang stabiel is. Al in de prehistorie vond er grootschalige migratie plaats, weten we sinds kort door de technologische ontwikkelingen op DNA-gebied. Dat is nooit meer gestopt, niets helpt ertegen. Geloof ook vooral alle linkse praatjes niet die er worden verkondigd over hoe je migratie kan stoppen; het is allemaal lulkoek. Hier een aardig en kort college in een vreselijk tv-programma van de absolute deskundige op migratiegebied, we hebben het al eens over hem gehad: https://www.youtube.com/watch?v=8QIqXlFyA78
https://x.com/toobaffled/status/1832107396535382209 Generaal Flynn zegt dat als je je verdiept in het aidsvirus, je zult ontdekken dat het waarschijnlijk is geproduceerd door de Amerikaanse overheid  "Waar het echt op neerkomt is dat onze overheid betrokken is bij het produceren van ziektes en vervolgens het produceren van medicijnen waarvan wordt verondersteld dat ze helpen, terwijl ze in feite niet helpen, net als de vaccins die we nu hebben." Hij zegt ook dat Fauci het hiv-medicijn AZT heeft ontwikkeld, wat resulteerde in de dood van honderdduizenden mannen. https://x.com/SpartaJustice/status/1832185089091903633
Alle Nederlanders dan maar verhuizen naar Noord Afrika: die Noord Afrikanen zitten toch allemaal al in Nederland. En dan in 2124 is Noord Afrika heel welvarend geworden, door de hardwerkende (blanke) Nederlanders, en dan komen al die multi cultie weer terug naar Afrika. Let op mijn woorden!
dat idee had ik dus ook al.. zelfde gedrag als een parasiet, zal altijd verhuizen naar een plek waar ze dat kunnen doen.
56 Jaar geleden, in 1968, kreeg een 90-jarige Noorse vrouw uit Valdres een bijzonder visioen over de eindtijd. In dat visioen zag ze onder meer de grote vluchtelingenstroom die naar Europa zou komen: “Mensen uit arme landen zullen naar Europa stromen. Er zullen er zoveel komen, dat mensen het vervelend beginnen te vinden en hen hard zullen behandelen. Ze zullen net zo behandeld worden als de Joden voor de oorlog. Dan is de maat van de zonde vol. ‘Dan, ineens,’ besloot de oude vrouw haar relaas, terwijl de tranen over haar wangen stroomden, ‘breekt de Derde Wereldoorlog uit en komt Jezus terug. Het wordt een korte oorlog, waarin ook atoomwapens zullen worden gebruikt. Het zal een korte oorlog zijn en eindigen met een nucleaire atoomboom. De lucht zal dan zo vergiftigd zijn dat men amper kan ademhalen. Deze oorlog zal over verschillende continenten gaan: Amerika, Japan, Australië en de rijke naties. Het water zal besmet raken. We zullen niet langer kunnen zaaien. Slechts een overblijfsel, een klein aantal, zal overleven. De overgeblevenen in de rijke landen zullen proberen te vluchten naar de arme landen, maar zij zullen ons net zo hard behandelen als wij met hen hebben gedaan. Ik ben zo blij dat ik dit niet zal meemaken.”
Door het ongebreideld binnenlaten van migranten en zgn asielzoekers (de meesten zijn gewoon goudzoekers) en die nemen allemaal woonruimte en leefruimte en voorzieningen in beslag, wordt het de autochtoon wel erg moeilijk gemaakt om kinderen te krijgen. Kinderen lijken heden ten dage een superluxe. Want zonder woonruimte die onbetaalbaar is en een goed betaalde baan heb je idd een kind niet veel te bieden. Een normale sociale huurwoning is nauwelijks met lijsten van honderden gegadigden, ik heb zelfs wel woningen gezien waar meer dan duizend mensen op hadden ingeschreven, nou bij nr. 5 is het meestal al wel beklonken. En autochtonen staan standaard onderaan de lijst. Want tja de statushouders komen voor (al zeggen ze van niet er is geen gemeente die ze geen woonruimte geeft) de autochtoon kan het gewoon schudden. En bedenk simpelweg dat alle immigranten ergens wonen, allemaal. En als nu er een dikke 400K binnenkomen (exl.vluchtelingen) en er zo'n 150K van mij part weer weggaan (waaronder vnl autochtone Nederlanders die het zich kunnen permitteren om uit dit overvolle land te vertrekken) de emigrant is niet dezelfde als de immigrant. Niet dezelfde woningen, niets hetzelfde. En toch benoemen ze dit nooit. Dik 400K komen hier en gaan nooit meer weg. 150K vertrekken wel, maar dat zijn andere mensen. Mensen waarvan de achtergrond niet of nauwelijks wordt gechekt, terrogranten, crimigranten... en zelfs oorlogsmisdadigers. Dus zolang er geen grote kans op een woning is, zal de autochtone aanwas zeer beperkt blijven. Daar komt nog een punt bij wat ik schandalig vind en dat is dat als jij een kind van je in huis neemt bv na een scheiding of nog steeds in huis hebt omdat zij/hij/het geen eigen woonruimte kan krijgen, en jij hebt bv een uitkering dan wil je niet weten wat er gebeurt. Je word compleet verpletterd, alles word je afgenomen. Ik zie het bij een buurvrouw van mij met een AOW en een klein pensioen nu haar dochter weer bij haar woont met een kleine wia uitkering zijn alle toeslagen verdwenen, huursubsidie enz afgeschaft en opgeteld hebben ze nauwelijks te eten. Dat geeft zoveel spanningen. Maar eigen woonruimte gaat niet lukken dus zijn tot elkaar gedoemd. Vreselijk.
In een toespraak tot het EU Fundamental Right Collogium in mei 2016 riep eurocommissaris Frans Timmermans op dat Brussel er alles aan moet doen om monoculturele staten uit te roeien en de multiculturele diversiteit in iedere afzonderlijk land te bespoedigen. De massa-immigratie naar Europa zou een middel tot dit doel zijn. Geen land mag ontkomen aan de onvermijdelijke vermenging en immigranten dienen ertoe worden aangespoord ook de ‘verst verwijderde plekken van de planeet te bereiken om te garanderen dat er nergens meer homogene samenlevingen blijven bestaan’. Mensen die vast willen houden aan hun identiteit als volk of land hebben volgens Timmermans geen enkele plaats in de toekomst. Het streven van Timmermans en de EU is dus geheel in lijn met de ideeën van Richard Nicolaus graaf Coudenhove-Kalergi (1894 – 1972), een in EU-kringen bewierookte pionier, die streefde naar een Europese eenheidsstaat van gemengd ras, zoals hij in 1925 schreef. Inmiddels geldt de visie van Coudenhove-Kalergi als handboek voor Brussel. Zo heeft Europa geen grenzen meer; streeft men naar een Verenigde Staten van Europa en is de omvolking in volle gang door het stapsgewijs vervangen van de oorspronkelijke Europeanen met honderdduizenden migranten per jaar. De toekomstige Europese mens zal van gemengd ras zijn. Hedendaagse rassen en klassen zullen geleidelijk verdwijnen als gevolg van ruimte, tijd en het verdwijnen van vooroordelen. Het Euraziatische-negro ras van de toekomst, dat zal lijken op de oude Egyptenaren, vervangt de verscheidenheid van volkeren met een verscheidenheid aan individuen. Het is maar dat u het weet! Dit heet in duidelijke taal O M V O L K I N G………
xyz1234: Inderdaad verkeerd gesteld door mij. Had moeten zijn: Hopelijk haalt Harris hetzelfde morele niveau als Biden.
En, in feite, dan nog een geluk dat moslims zich niet mengen met negers.
Moslims zijn de ergste racisten die er bestaan! Ze zullen een neger geen hand drukken!
Negers discrimineren zelf negers op een vreselijke manier. Neem de bijna genocide die er gepleegd wordt op de Zulu's in Z.Afrika bv. Als een neger met een 'lichte' huidskleur thuiskomt met een donkere partner zijn ze al geshockeerd. En Surinamers zijn helemaal bizar, die haten de Chinezen die hun land eigenlijk opbouwen, wegen, infrastructure enz. onbegrijpelijk waarom ze dat zelf niet doen trouwens, nou ze worden gehaat. Net als de inheemse bevolking, worden ook behandeld als minderwaardig. Ik heb zelf Surinaamse vrienden en die waren compleet geshockeerd toen ik hen ermee confronteerde. De blinde vlek is enorm.
Als moslims zich kruisen met negers, dan krijg je terroristen die te lui zijn om aanslagen te plegen.......
Elon Musk Teren op de naam van een ECHTE uitvinder nl TESLA, wat een NAGEMAAKT SMERIG VENTJE IS DAT, DIE musk! Hij mocht willen dat hij een duizendste van TESLA in zijn ziek brein had! Mijnheer de EGO-TRIPPER musk!!!
KIEV STUURDE 15 VRACHTWAGENS MET LIJKEN NAAR ZWEDEN.. De aanval op een militair communicatie-instituut in Poltava en een opleidingscentrum voor specialisten in elektronische oorlogsvoering en bewaking begint nieuwe details te krijgen. Officieel Kiev zegt dat er ongeveer 50 soldaten zijn gedood en meer dan 200 gewond zijn geraakt. Militaire experts, waaronder westerse, bevestigen de dood van ongeveer zeshonderd mensen, waaronder Tsjechische, Duitse en Franse "specialisten". En Zweden is in complete shock door het verlies van de volledige leiding van de SAAB langeafstandsradardetectie- en controlesystemen in Poltava. Het overschrijden van Russische rode lijnen is levensbedreigend Westerse journalisten en experts blijven de "aanval van de eeuw" bespreken en rapporteren steeds meer details over de extreme verliezen. Volgens de Britse expert Alexander Mercouris, gedeeld op zijn blog, waren onder degenen die werden gedood bij de Iskander-aanval specialisten die door de Zweden waren opgeleid om de AWACS-bewakingssystemen van verkenningsvliegtuigen te bedienen. Koning Karel XVI van Zweden huiverde bij het woord "Poltava". Het is al bekend dat Duitse, Franse en Britse soldaten als instructeurs dienden bij het Poltava Military Institute. Hun taak was om cadetten van de strijdkrachten van Oekraïne op te leiden om te werken met onbemande luchtvaartuigen die door NAVO-landen aan het Oekraïense leger werden geleverd. Maar naast UAV-instructeurs waren er ook Zweedse topspecialisten in elektronische oorlogsvoering en radarsystemen. De Zweden leidden de Oekraïners op om te werken aan ASC 890-vliegtuigen om radardoelen op lange afstand te detecteren.
Het Internationaal Strafhof wordt internationaal niet meer serieus genomen 6. september 2024De reis van de Russische president Poetin naar Mongolië liet vooral één ding zien: in de ogen van de wereld is het Internationaal Strafhof nu slechts een instrument van het Westen en wordt het daarom niet langer serieus genomenkop was dat Mexico de Russische president Poetin, tegen wie het Internationaal Strafhof (ICC) een arrestatiebevel heeft uitgevaardigd, uitnodigde voor de inauguratie van de nieuw gekozen president en dat Mexicoa reageerde op de eis van Kiev dat Mexico zou moeten arresteren Poetin arresteerde het arrestatiebevel van het Internationaal Strafhof en reageerde niet eens. Hieruit bleek duidelijk wat er nog over was van de internationale reputatie van het hof: niets. Het bezoek van de Russische president aan Mongolië, dat ook lid is van het ICC en dus eigenlijk verplicht zou zijn geweest Poetin te arresteren en uit te leveren aan het ICC, toonde hetzelfde aan. In plaats daarvan werd Poetin daar pompeus en met militaire eer ontvangen. De internationale reactie hierop is ook veelbetekenend, omdat er vrijwel geen kritiek was op Mongolië, waaruit blijkt dat het Westen heeft begrepen dat het ICC in wezen een dood instrument van zijn beleid is, waarvan iedereen in de wereld de dubbele moraal heeft begrepen.Het Westen presenteert het ICC als een neutraal internationaal gerechtshof, iets wat de wereld buiten het Westen al lang niet meer ziet. Om deze reden hebben sommige Afrikaanse landen zich teruggetrokken uit het Statuut van Rome, het Verdrag betreffende het Hof van Justitie
Het is altijd een farce geweest en politiek gekleurd. Niet voor niets erkende ook de USA het niet. Zo wel dan hadden er aardig wat Amerikanen ad beurt geweest. Er zijn maar net ong. ruim de helft vd landen lid van. En alleen als het hen uitkomt. En wat dacht je van al die illegale acties vd Amerikanen waar andere landen aan hebben meegewerkt? Hoe vervolg je dat? Niet dus. Of en Quantanamo Bay en gelijksoortige geheime gevangenissen die ze overal hebben in allerlei landen? Bij mij was het einde verhaal toen ze de duivelse 'Beul vd Balkan' ene Naser Oric (moslim) vrijspraken van oorlogsmisdaden. Mensen die aan hun deur werden vastgespijkerd, hoofd naar beneden, zelfs de hon werd aan de deur gespijkerd. En dat ging vrij uit!. Opdoeken die onzin, die smeerlapperij, dit besmette, corrupte politiek gekleurde instrument.
Als we die 1 MILJOEN illegale zwarte import tuig eens terug sturen naar retour afzender 🦾🦾is het weer ying yang ☯️en alles weer in balans🌎 Hoe fijn zou dat zijn💡👏🏻👏🏻
Elon Musk geeft zelf het goede voorbeeld met een fors aantal nakomelingen. Elon Musk is in alle stilte voor de twaalfde keer vader geworden. De 52-jarige techmiljardair zou eerder dit jaar zijn derde kind hebben gekregen met zijn partner Shivon Zilis, met wie hij al een tweeling heeft. Uit eerdere relaties heeft Musk negen kinderen.
Het zou niet zo'n ramp zijn wanneer de bevolking geleidelijk aan afnam tot een bepaalde hoeveelheid mensen. Wat een ramp is, is de ongecontroleerde massamigratie van kansloze, criminele, laag of niet opgeleide en vijandige mensen uit alle hoeken van de wereld die niets met het westen te maken hebben.
Inderdaad, een geleidelijke vrijwillige afname vh aantal mensen in NL , liefst wereldwijd zou een goede zaak zijn. Zeker met de robotisering/AI ed dat kan ook een rol spelen bij de vergrijzing). Maar hier vele mensen binnenhalen (we zitten op bijna 6 miljoen van all. afkomst, de legale.) die wel veel kinderen nemen en uit landen komen waar de bevolking soms wel tot 8x vermeerderd is, dat is een horror scenario. Dus in Afrika bv elke keer een verdubbeling,. (de meeste zijn jong -25 jr) en dan alles wat maar even kan hierheen sturen? En de autochtonen steeds minder! Ja dan kan je weigeren het omvolking te noemen, prima dan noem ik het vervanging. Ook goed.
Maar,maar,en die huizen dan die er nog steeds veel te weinig van zijn,dat klopt dan toch niet met elkaar??Dan zouden we er toch heel van over moeten houden??
Als je al de nutteloze door links geimporteerde tuig eruit trapt blijven er HEEL WONINGEN OVER!!
De gelukzoekers die massaal binnen komen maken het wel goed hoor....die fokken als konijnen . Hebben ze alle tijd voor.
Ze zeiden altijd: 'Sex het speeltje van de armen' In eerste instantie kost het niets. :)
De nieuwe arbeiders zijn goedkoper dan de oude arbeiders....gaat wel mank op 1 punt..... de nieuwe arbeiders zijn meestal te lui om te werken, spreken de taal niet tot nauwelijks zelfs niet na jaren in NL woonachtig te zijn... een uitkering voor het leven is wel zo makkelijk...en de rest steel je er gewoon bij....ze zijn vrijwel allemaal ongeschoold, Tolereren geen enkele autoriteit, zijn vaak ook nog analfabetisch, kunnen dus meestal niet tot nauwelijks schrijven en hebben een IQ van een amoebe, want ze komen uit samenlevingen die de middeleeuwen nog steeds niet ontgroeid zijn en die je rustig barbaars mag noemen. En kunnen dus nog zelfs amper een stuk technisch gereedschap bedienen ,tenzij het een simpel breekijzer is, want stelen en roven en verkrachten kunnen ze als de beste.En hebben desondanks al het reeds eerder genoemde ook nog een overontwikkeld superioriteits gevoel .....want ikke islam! Hoe je daarmee een geavanceerde hightech gecomputeriseerde samenleving als de onze economisch draaiende houd zou ik graag even onderbouwd zien.Als de originele inwoners van Europa zouden verdwijnen,en die kant gaat het hard op vrees ik, is het definitief over en sluiten voor europa economisch,want met het huidig geimporteerde zwaar onder ontwikkelde levensgevaarlijke islamitische Jihadistisch gajes zal europa en de EU te Brussel heel snel ten onder gaan aan het kromzwaard, De romeinen zijn ons 1600 jaar terug reeds voorgegaan.Ook dat was door hersenloos wanbeleid.
je bedoelt JOUW verdaaide kijk op de economische waarheid mijn beste. Je gaat me toch niet vertellen dat jij serieus denkt dat het groot intellect is wat we importeren uit afrika , het zijn grotendeels complete onder ontwikkelde gevaarlijke islamitische idioten.
Een topper uit de hufterstal van Trump roept op tot een hoger geboortecijfer. Deze ranzige patser verklaarde onlangs zijn eigen dochter dood wegens een gender discussie. Het morele verval van de Republikeinen is blijkbaar niet meer te stoppen. Hopelijk brengt Harris weer enig fatsoen terug in het Oval Office. Overigens: Met zijn opmerking dat het I.Q. van de blanke onontbeerlijk is voor een hoger niveau stijgt hij( jannes1932) met stip op de rascisme ladder. Tip: vraag een stage aan bij b.v. ASML.
Tip voor jou, Marathon: informeer je beter en wees realistisch. De democratie is overal kapotgegaan door links bestuur! Als je dat niet ziet, dan is het van onwil… Je zit er compleet naast!
Maraton, u zegt dat Harris fatsoen moet terugbrengen. Maar zij zit er al als vice-president. Dus u zegt dat zij en Joe Biden onfatsoelijk zijn (waar ik het wel mee eens ben overigens) en nu fatsoen gaat terugbrengen. Dat zegt eigenlijk alles over uw tegenstrijdige bijdrage.
Zonder fossiele brandstoffen kan de aarde hooguit 2 miljard mensen voeden. De groene Khmer wil van de fossiele brandstoffen af dus veroordelen ze bijna 6 miljard mensen tot de dood. Maar dat hoor je niet in het NOS-journaal. De groene Khmer zal ondertussen wel blij zijn met afnemende geboortegetallen in Europa. De blanke mens moet plaats maken voor de neger. Alleen die zijn geen industriële revolutie begonnen. De enige uitvinding die ze ooit in Afrika hebben gedaan is kannibalisme.
Vergeet de alcohol niet, ook uitgevonden in het midden oosten.
Ook dat hebben we veel eerder gedaan!Maar ook eerder mee gestopt omdat we gewoon meer hersens hadden..
Waarom is het zo erg als er minder mensen bijkomen? We moeten eens af van dat idee dat de economie voortdurend moet groeien. Terug naar de kleinschaligheid.
Ja!Kunnen we eindelijk weer eens 150 rijden op de snelwegen!Hehe!
Allemaal leuk en aardig die nieuwe goedkope arbeidskrachten, maar ze zullen toch een bepaald intelligentie niveau moeten hebben anders heeft het bedrijfsleven er niets aan en laat het daar nou net aan ontbreken. Miljoenen glazenwassers of pakketbezorgers brengt de economie ook niet op een hoger niveau. De intelligentie van de blanke man blijft onontbeerlijk.
quote "De intelligentie van de blanke man blijft onontbeerlijk." end quote Dat blijkt wel, vandaar dat ze hier hele hordes NEANDERTHALERS IMPORTEREN uit de 3e wereld! WAT EEN INTELLIGENTIE!
Kwaadaardige opzet van de 'elite'. Heeft niets van doen met de algemene intelligentie van de blanke man/vrouw.
MOET ER NOG MEER GEZEGD WORDEN DAT DE OMVOLKING(!) DIE BEZIG IS, ONZE ÓNDERGANG BETEKENT? GEEN ENKELE POLITIEKER DIE DE DURF HEEFT OM DIT CRIMINELE IDEE TE DWARSBOMEN?
Pim Fortuyn had het bij het rechte eind. Hij zei het vlakaf dat de migratie onze óndergang ging betekenen! De Óndergang van het Avondland…😞
Een paar jaar geleden werd '15 miljoen' mensen, waar ook al 3 miljoen moslims waren, gezongen. Nu zijn er nog eens 3 miljoen moslims bij gekomen, want de enigen die nog voor (veel) kinderen zorgen, zijn de moslims. Dus op 12 miljoen Nederlanders, zijn al 6 miljoen moslims. En de ganf naar 20 miljoen in Nederland, komt op conto van alleen de moslims. Dus over een paar jaar zijn er al 8 miljoen moslims in Nederland, op 12 miljoen Nederlanders. Dat gaat al aardig naar de helft! En vergeet niet: er vertrekken per jaar 80-100.000 Nederlanders naar een buitenland, omdat ze niet meer in een links moslim land willen wonen. Ben blij dat ik niet meer in (moslim) Nederland woon.
Renef, die huizen voor (jonge) gezinnen zijn er wél voor moslims, want die hebben toch 8 kinderen, en die moet je dan toch (met voorrang) een huis geven, boven het blanke Nederlandse gezinnetje met één kindje.
quote "Ben blij dat ik niet meer in (moslim) Nederland woon." end quote Dat is een mooie SNEER naar al die mensen die ook weg willen maar financieel niet kunnen! NSBer!
Is ook niet meer mijn land, maar het is triest voor veel Nederlanders die niet meer in het verzet kunnen!
Zou graag weg willen hier maar helaas geen knaken genoeg. Ik ben blij voor polderkolder dattie op tijd weg is gegaan. Heb 2 zonen die nog hooguit 10 jaar hier zullen zijn en dan als vakman ergens naartoe gaan waar ze gewaardeerd worden. Er is in Europa geen toekomst voor jongeren
Je kunt hier ook bijna geen gezin meer stichten, omdat er geen huizen zijn voor jonge gezinnen, alles gaat naar immigranten. Verder is het hebben van kinderen een enorme kostenpost, die modale stellen financieel gezien niet of nauwelijks kunnen dragen. Dus je kijkt wel uit om kindjes te nemen.
Die Musk heeft tegenwoordig ook overal een mening over. Derksen is er maar een kleine jongen bij.
Die Musk zou de bek eens stevig dicht geslagen moeten worden. De hele wereld verziekt met windmolens en vuile accu's en enrgieslurpende electrokarren!
De BLANKE populatie van het Europese werelddeel, staat op instorten. Maar : er is ILLEGALE MASSA-IMMIGRATIE uit Afrika, en M-O en Azie. Dus : bevolking neemt sterk toe.
Elon Musk laat en aantal zaken buiten beschouwing : zoals : 1. In Afrika en M-O en Azie, is juist een bevolkings-explosie. 2. De wereld-bevolking neemt sterk toe.
Illegaal? Dit wordt gewoon door de overheden gefaciliteerd. Omvolking vindt in sneltreinvaart plaats. Het blanke ras moet verdwijnen, die mensen zijn veel te lastig.
Door de covid prik is sterfte 15 % toegenomen en geboorte 15% gedaald. Minder kensen is niet erg, kun je opvangen door technologie, of je voert autochtone geboorte politiek. Onze regeringen hebben al 60 jaar het tegenovergestelde gedaan. Geboorte politiek in bijv afrika heeft men wel betaald waardoor sinds 1950 de afrikaanse bevolking VERVIJFVOUDIGD! is
Ja precies en normaal gesproken zou het sterftecijfer in Afrika veel hoger zijn, maar door de westerse bemoeienis aldaar is dat ook niet meer het geval. Zogenaamd uit humanitair oogpunt
Het geeft mekaar de hand. Men is enorm vindingrijk om de omvolking waar te maken. Kalergi kan tevreden zijn…
Dat de bevolking krimpt is het probleem niet....het is al erg vol in Europa.....probleem is de massa-immigratie waardoor er een omvolking ontstaat.....de VS heeft dat ook gedaan door de oorspronkelijke bewoners de Indianen uit te roeien en zo de United States of America te vormen......dit ideale beeld heeft de EUSSR ook, daarom ontmoedigen ze de autochtonen bevolking om kinderen te krijgen en halen ze massaal immigranten naar binnen om zo de Verenigde staten van Europa te vormen....!
De meeste uitroeiing deden de indianen onderling…., toen ze geweren kregen roeiden ze ook nog eens de buffalo uit. Lees ‘scalpdance’
Ik vond het vanaf mijn 12e jaar (1965) al erg vol in Nederland en zou een bevolkingskrimp dus helemaal niet erg vinden. Mijn pappie riep dat het de schuld was van de katholieken die maar raak fokten. Inmiddels bestaat de krankzinnige bevolkingsaanwas niet uit autochtonen, maar uit Afrikanen en Arabieren. MvdG vindt blijkbaar dat de autochtoon harder moet fokken en bepleit politieke maatregelen. Mag ik erop wijzen dat de belangrijkste fokpremie, de kinderbijslag, nog altijd van kracht is? Ik ben het ook verder niet met dit betoog eens. Wij moeten die import aan de grens stoppen. Nederlands bevolking moet krimpen en niet verder toenemen. Wanneer onze eigen mensen wat meer kinderen krijgen is dat geen ramp, maar het moet geen politiek zijn. De opmerking over abortus, die 'aangemoedigd' zou worden is belachelijk. Een abortus is voor een vrouw vaak, of altijd (?) een zware beslissing en bovenal een akelige, traumatiserende ervaring. Tenslotte: het uit de varkensstal halen van twee Biggen maakt het betoog niet sterker. Ik kan ook aankomen met Big Paranoia, maar dat is precies even nietszeggend.
De kinderbijslag gaat voornamelijk naar de allochtonen, die maar raak fokken....het is dus beter om die kinderbijslag af te schaffen....dat lost alvast één probleem op...!
Mbappe vond het vol…NAZI! Geeft niet hoor mbappe, d66 en juliana riepen in 1970 ook al dat nedrland vol was, 10 miljoen mensen toen
Mbappe begint eindelijk wijs te worden en eerlijk is eerlijk, ik ben het eens met hem in deze!
LATEN WE IN NEDERLAND HET GOEDE LEEFBARE VOORBEELD GEVEN,,,,,,,,,,,,,, TERUG NAAR 10 MILJOEN
Met een populatie van hoofdzakelijk autochtone Nederlanders neem ik aan?
Zolang Nederlandse jongeren gedwongen langer moeten thuis wonen zal dit vrees ik niet gauw veranderen. Immers Asielzoekers hebben voorrang en er komt geen eind aan en we MOETEN!!!! die asielzoekers allemaal opnemen vanwege de "EU verdragen" en alles bij elkaar opgeteld, wat is de oorzaak van dit alles???? : PRECIES!!!!! De EU wie anders ??? Marjolein Faber moet Victor Orbaanse maatregelen gaan invoeren en van dat linkse EU gezeik niks van aantrekken. De Nederlandse regels volgen en eventuele boetes van de Ellende Unie niet betalen. We betalen al veel te veel aan deze ongekozen sekte
De agenda is er op gericht de blanke bevolking te doden. Nederland is bezet sinds al zeker 2017 en de precisiewapens waarmee het WEF en BlackRock uitroeiing voorstaan heten ‘pricision medicines’ en zijn ontworpen om te doden. De term ‘antimicrobial resistance’ houdt in dat uw natuurlijke afweer wordt afgebroken en depopulatie plaatsvindt door afnamen van de natuurlijke weerstand. Een tweeledig doel met verdiensten voor big farma en depopulatie met miljarden op termijn. Tussen de sterren de brief van de landverrader Bruno Bruins. Overigens vindt het verzet een autochtone bevolking van tien miljoen stabiel nog niet zo gek. Verspreidt deze brief van Bruno Bruins in brede kring als basis voor de tribunalen!!! ********************************* Ministry of Health, Welfare and Sport World Economic Forum Børge Brende President 91-93 route de la Capite CH-1223 Cologny/Geneva Switzerland Internationla Affairs Parnassusplein 5 2511 VX The Hague The Netherlands wwW.rijksoverheid Our reference 126-48010-170832-IZ Date: - 7 DEC. 2017 Subject Invitation Steward System Initiative on the Future of Health and Healthcare Dear mr. Brende, Thank you very much for the invitation te engage in the World Economic Forum Health agenda as a Steward of the System Initiative on the Future of Health an Healthcare. With pleasure I accept the role of Steward. I would like to nominate ms. Angelique Berg, director public health, as senior deputy. It would be my pleasure te engage with the members of the System Initiative Stewards Community to strengthen collaborative efforts to address the global issues,suchs as value in healthcare, antimicrobial resistance and precision medicine. I look forward to continuing the fruitfull cooperation between the Netherlands ministry of Health, Welfare and Sport and the World Economic Forum. Yours sincerely, Bruno Bruins Minister for Medical Care and Sport ********************** Bron: nazijagers die hun kinderen beschermen
De agenda is er op gericht de blanke bevolking te doden. Nederland is bezet sinds al zeker 2017 en de precisiewapens waarmee het WEF en BlackRock uitroeiing voorstaan heten ‘pricision medicines’ en zijn ontworpen om te doden. De term ‘antimicrobial resistance’ houdt in dat uw natuurlijke afweer wordt afgebroken en depopulatie plaatsvindt door afnamen van de natuurlijke weerstand. Een tweeledig doel met verdiensten voor big farma en depopulatie met miljarden op termijn. Tussen de sterren de brief van de landverrader Bruno Bruins. Overigens vindt het verzet een autochtone bevolking van tien miljoen stabiel nog niet zo gek. Verspreidt deze brief van Bruno Bruins in brede kring als basis voor de tribunalen!!! Tussen sterren de brief van Bruno Bruins. ***************************** Ministry of Health, Welfare and Sport World Economic Forum Børge Brende President 91-93 route de la Capite CH-1223 Cologny/Geneva Switzerland International Affairs Parnassusplein 5 2511 VX The Hague The Netherlands www.rijksoverheid Our reference 126-48010-170832-IZ Date: - 7 DEC. 2017 Subject Invitation Steward System Initiative on the Future of Health and Healthcare Dear mr. Brende, Thank you very much for the invitation te engage in the World Economic Forum Health agenda as a Steward of the System Initiative on the Future of Health an Healthcare. With pleasure I accept the role of Steward. I would like to nominate ms. Angelique Berg, director public health, as senior deputy. It would be my pleasure to engage with the members of the System Initiative Stewards Community to strengthen collaborative efforts to address the global issues,suchs as value in healthcare, antimicrobial resistance and precision medicine. I look forward to continuing the fruitfull cooperation between the Netherlands ministry of Health, Welfare and Sport and the World Economic Forum. Yours sincerely,
Overigens speurt het verzet ook naar brieven door Caroline van der Plas, Geert Wilders, Agnes Kant en Angelique Berg en zullen er nog veel méér schokkende brieven gepubliceerd worden waaruit, wéér, blijkt dat de recrutering van de depopulisten door de bankiers via Bilderberg en WEF reeds tientallen jaren bezig is. Het uitmoorden van de blanke bevolking in Oekraïne, Libië, Syrië, Rusland, de palestijnen ook, Duitsland, Nederland, Belgie en Frankrijk is bekokstoofd in Zwitserland in besloten bijeenkomsten. Maxima heeft een rolletje toebedeeld gekregen in de ontneming van persoonlijk bezit van de te vermoorden slachtoffers. Feitelijk te vergelijken met de Wannseeconferenz in 1942 over de uitroeiing van de gewone joodse burgers ten faveure van een wereldregering. Met de drijvende krachten van IG-Farben, Siemens, Bayer, Rockefellers en de bankiers veilig in Wall Street en Wallenberg is niet veel veranderd. Men dekt zich in met een al dan niet gedeeltelijk ware joodse identiteit en pleegt mimicry door zich voor te doen als verzetspersoon. De facto gaat het om het uitroeien van kleinschaliger zelfstandig denkenden, midden- en kleinbedrijf, cultuurdragers en zelfstandigen ten faveure van een dictatuur door een klein groepje sociopathische santanisten over een sterk gereduceerde wereldbevolking. Schoof is daar in Nederland een exponent van en dat dringt in de proeftuin maar langzaam door! Hammelburger als onderdeel van de cabal in de Tweede Kamer zal nooit de LIRO durven aan te halen als exact dezelfde agenda, thans geldend voor iedereen! PS Steunt Dr Rath en Arno van Kessel c.s. !
Musk geeft het goeie voorbeeld, minstens 12 kinderen bij 3 vrouwen. Oud66eis
En wat wil hij er verder nog aan doen, een beetje met zijn zaad rond strooien hier in Europa?
Waarom zet je als een debiel achter elke tekst Oud66eis?
Hij wil zijn comments bundelen en verkopen , hij heeft tm nodig
Omdat hij zichzelf zo belangrijk vind DE ULTRA-LINKSE PAKRAT!! Dat is typerend voor dit soort LINKSE NSBers!!
Omdat hij idolaat is van Kaag en D66. Dat vat wel zo'n beetje samen hoe het gesteld is met zijn vertroebelde geest.
De lamlul hier. Reuteld er eeer vrolijk op los . Dds haten maar wel blijven janken hier. Noem die 12 namen eens op dan? Swetsnek flikker hier eindelijk eens op . Pedo.
@rochelcijferreeks, zoek zelf eens wat op. Ben van mening dat mensen in den vreemde hun "bek" moeten houden over HUN Nederland. Zeker veel te verbergen. Pluk ze kaal. Oud66eis
Ja, dat u intolerant bent voor andere meningen wisten we wel Oudeis.
Meid als je niet weet waar je over lult. Houd dan gewoon je bek met je grote smoel.
Voor jou is het beter dat het lowlands is 6 meter onder de grond lamlul.
@rochelcijferreeks, misschien komen we elkaar dan tegen. Oud66eis