musk 2

Musk-hater sloopt Polestar en faalt episch: Bristols eigen dorpsgek in actie

Buitenland05 mrt , 19:00

Oh, wat een tijd om te leven! De haat tegen Elon Musk in het Westen heeft een nieuwe Messias voortgebracht, en hij woont in Bristol. Maak kennis met onze held: een veertiger met de hersencapaciteit van een uitgedroogde spons, gewapend met een witte paal en een protestbord dat vast met zijn eigen tranen is beschreven. In een epische strijd tegen de boze Tesla-tiran ging hij los op een elektrische auto, ruiten aan gruzelementen, borst vooruit – een ware Che Guevara van de stoeptegels. En toen, oh glorieus moment, bleek het geen Tesla te zijn, maar een Polestar. Ja, dames en heren, onze Robin Hood sloeg een concurrent van Musk aan diggelen. Applaus voor deze geniale strateeg!

De scène was een meesterwerk van menselijke tragikomedie. Terwijl omstanders met hun telefoons dit historische moment vastlegden – vast voor het nageslacht – beukte onze dappere strijder in op een Polestar, het paradepaardje van Volvo en de Chinese Geely. “Weg met Musk!” brulde hij waarschijnlijk in zijn hoofd, terwijl hij met de finesse van een dronken neanderthaler zijn ‘statement’ maakte. Een buurtbewoner dacht aan vuurwerk – logisch, want wie verwacht nou een wereldverbeteraar met een paal? “Bizar,” zei hij, wat de understatement van het jaar verdient. Deze kampioen bleef staan, zwelgend in zijn triomf, tot de politie van Avon en Somerset hem in de kraag greep voor vernieling, brandstichting en het dragen van zijn nobele strijdwapen. Hij is nu vrij – vast om zijn memoires te schrijven – maar het onderzoek loopt nog. We wachten met ingehouden adem.

Dit, beste lezers, is het Westen in 2025: een paradijs van Musk-hatende wereldverbeteraars die zo slim zijn dat ze niet eens een automerk kunnen herkennen. Overal krijsen ze hun afkeer van de man die ons naar Mars wil sturen – want ja, wie wil er nou vooruitgang als je ook kunt zeuren? En dan heb je deze parel, deze Einstein van Bristol, die zijn heilige woede omzet in een daad van ongeëvenaard intellect. Een Polestar in plaats van een Tesla? Bravo, maestro! Dat is niet alleen een misser, dat is een olympische medaille in domheid. Terwijl Musk waarschijnlijk champagne drinkt op één van zijn jachten, staat deze sukkel nu bekend als de man die zijn eigen kruistocht saboteerde. Poëtischer wordt het niet.

(Artikel gaat verder onder deze oproep) München, Solingen, Nieuwegein: asielzoekers storten een golf van terreur over Europa. Dit moet direct stoppen. Asielminister Marjolein Faber moet DIRECT een asielstop instellen. TEKEN de petitie van Cultuur onder Vuur en help Nederland beschermen tegen de radicaal-islamitische massa-immigratie!

De anti-Musk-hysterie is een circus, en deze clown is het stralende middelpunt. Van linkse twitterkrijgers tot eco-zeurpieten, ze haten hem allemaal – en toch is dit het beste wat ze te bieden hebben? Een paalzwaaiende kneus die de verkeerde auto sloopt? Als dit hun revolutie is, dan wens ik ze een fijne afgang. Musk wint, en wij lachen – harder dan ooit.

Ga verder met lezen
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten