Gravin Isabelle zu Ortenburg – Gravin van Aldenburg Bentinck (De Steeg, 1925) uit De Steeg zet zich al jaren in voor de instandhouding van Kasteel Middachten. Als erfgenaam en bewoner van het kasteel vindt de gravin dat het landgoed voor iedereen toegankelijk moet zijn.
Joke Sickmann (Amsterdam, 1932) uit Amersfoort ontplooit sinds haar pensionering activiteiten op het gebied van geschiedenis, het behoud van cultureel erfgoed en het toegankelijk maken van bronnen voor historisch en genealogisch onderzoek.
Han Nefkens (Rotterdam, 1954) uit Barcelona verzamelt sinds 2000 internationale hedendaagse kunst, ondergebracht in de H + F Collectie. Hierdoor kunnen musea hun collecties uitbreiden met kunstwerken die anders niet voor hen bereikbaar zouden zijn geweest.