screenshot 2025 03 15 at 092341

Islamitische leerlingen terroriseren het klaslokaal: Leraren in Nederland aan de goden overgeleverd

Binnenland28 mrt , 18:00

Het is een schande, een absolute schande. Leraren in Nederland worden in hun eigen klaslokalen geterroriseerd door islamitische leerlingen, en niemand doet er wat aan. Een lerares vertelt in HP/De Tijd hoe ze wordt genegeerd: “Ik ben een vrouw, geen moslima, en ik ben sowieso niet gelovig, dus ik sta met 10-0 achter. Ze kijken me niet aan en geven gewoon geen antwoord.” Het wordt nog erger: jongens noemen haar hardop een hoer omdat ze een korte rok draagt en brallen: “Ik hoef niet naar een vrouw te luisteren.” Een andere leerling begon in de docentenkamer te bidden met een matje – “puur provocatie,” zegt ze. En de minuut stilte voor de Bataclan-aanslagen? Die werd gesaboteerd door moslimleerlingen die lawaai maakten. “Het was beangstigend.”

Dit is geen incident, dit is de nieuwe realiteit in het Nederlandse onderwijs. Een Joodse leraar durft zijn achtergrond niet eens te delen: “Anders ben ik aangeschoten wild.” Leraren mijden lessen over de Holocaust uit angst voor confrontaties, leerlingen boycotten kerstvieringen en Paarse Vrijdag, en islamitische jongens versperren gangen om te bidden – zoals op een vmbo-school waar de directie het uiteindelijk verbood. Het Cobbenhagenlyceum in Tilburg probeerde ook paal en perk te stellen door gebedsrituelen te verbieden, maar werd overspoeld met haat van een moslimorganisatie die schreeuwde over discriminatie. De directeur hield voet bij stuk: “Wij zijn een school, hier wordt geleerd, niet gebeden.”

Maar wat doen schoolbesturen? Wegkijken. Intimiderende leerlingen blijven gewoon zitten, docenten worden aan hun lot overgelaten. Aafke (52), lerares in de Randstad, vertelt in HP/De Tijd over bemoeizuchtige ouders die haar overladen met mails en zelfs het lokaal binnenstormen om verhaal te halen. José (56) uit het zuiden kreeg te maken met een moeder die een rechtszaak dreigde omdat haar dochter werd betrapt op spieken. En Sander (48) ziet hoe ouders het onderwijs als een “consumptieartikel” behandelen: alles wat misgaat, is de schuld van de leraar. Scholen durven geen vuist te maken – een leerling die Aafke fysiek aanviel, werd niet eens geschorst. Een dreigmail? In de doofpot.

De islamitische Koranschoolmoraal regeert het klaslokaal, en westerse waarden worden weggecijferd. Meisjes voelen groepsdruk om een hoofddoek te dragen, jongens weigeren gemengd te sporten, en ouders verbieden excursies. Leraren durven amper hun verhaal te delen, zelfs anoniem, uit angst voor represailles van ouders, directies of collega’s. “Ze betichten je van racisme,” klinkt het. Het onderwijs is een mijnenveld geworden, en het gezag is volledig zoek. HP/De Tijd legt de vinger op de zere plek: dit is het morele failliet van een onderwijssysteem dat islamisering toelaat en leraren muilkorft. Wanneer grijpt dit kabinet eindelijk in?

De week van de Lentekriebels staat weer op het punt van beginnen. En dat is zorgwekkend. Lentekriebels is namelijk niets meer of minder dan de seksualisering van onze jeugd. Onze vrienden van Gezin in Gevaar verzetten zich hiertegen. Met kracht. Bestel nu GRATIS hun Zwartboek Lentekriebels om te ontdekken waar die walgelijke Rutgers-week echt over gaat - en kom in verzet!

Ga verder met lezen
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten