Hoe zeg je "Dit land is volkomen kapot" zonder te zeggen dat dit land volkomen kapot is? Nou, door Femke Halsema uit te roepen tot beste bestuurder van 2024. Ja, u leest het goed: dezelfde Femke Halsema die Joodse Amsterdammers niet weet te beschermen, die Jodenhaat door haar stad laat tieren, en onder wiens bewind de financiën van Amsterdam een complete puinhoop zijn. Dit is geen prijs, dit is een schande.
Laten we even de feiten op een rijtje zetten. Onder Halsema's bewind heeft er in Amsterdam een heuse Jodenjacht plaatsgevonden – de eerste sinds de Tweede Wereldoorlog. Ja, u leest het goed: een Jodenjacht. En wat doet onze "beste bestuurder"? Niets. Sterker nog, ze lijkt het allemaal nog stiekem toe te juichen ook. Dit is niet alleen een falen van Halsema, maar van de hele Nederlandse regentenkliek die uit Jodenhaters lijkt te bestaan.
En dan hebben we het nog niet eens over de financiële chaos in Amsterdam. 43.000 facturen zijn niet betaald, en 300 leveranciers wachten al meer dan een jaar op hun geld. Schandalig! Hoe kun je als burgemeester toestaan dat een stad zo met bedrijven omgaat? Dit is geen bestuur, dit is wanbeleid van de bovenste plank.
Maar nee, Halsema wordt geprezen om haar "standvastigheid" en "daadkracht". Standvastigheid? Daadkracht? Waar was die standvastigheid toen Joodse Amsterdammers werden bedreigd en aangevallen? Waar was die daadkracht toen de financiën van de stad volledig ontspoorden? Dit is geen bestuur, dit is een farce.
En dan hebben we het nog niet eens over de 3000 demonstraties, honderden explosies en de enorme toename van geweld onder haar bewind. Halsema zelf gaf toe dat agenten uit andere delen van het land moesten komen om de orde in Amsterdam te handhaven. Is dit iets om trots op te zijn? Nee, dit is een teken van falend beleid.
Halsema heeft de prijs in ontvangst genomen en beweert dat de eer vooral toekwam aan agenten, handhavers en ambulancepersoneel. "Want zij staan op straat, zij staan aan het front en hebben het niet makkelijk", zei ze. Maar laten we duidelijk zijn: deze mensen verdienen alle lof, maar Halsema verdient alleen maar kritiek. Zij is degene die verantwoordelijk is voor de chaos in Amsterdam. Zij is degene die heeft gefaald.
(Artikel gaat verder onder deze oproep) Bij DDS steunen we ON! van harte. Het OM heeft de aanval ingezet tegen Ongehoord Nederland. Dat kunnen en mogen we niet accepteren. Vecht terug! Hoe? Door nu LID te worden van ON! Voor slechts 10 euro per jaar steun je ON! en zorg je ervoor dat Raisa Blommestijn, Tom de Nooijer en Jonathan Krispijn het kunnen opnemen tegen de Woke-mafketels van het OM! WORD DUS LID!
Als er niets beters te vinden is dan Femke Halsema, dan is Nederland echt failliet. Dit is geen prijs, dit is een schande. Een schande voor Amsterdam, een schande voor Nederland, en een schande voor iedereen die nog gelooft in goed bestuur.