image 36

WHO bemoeit zich met uw biertje: verplichte labels op komst!

Buitenland14 feb , 17:00

Het is altijd hetzelfde liedje met de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO). Nadat ze zich jarenlang hebben misdragen tijdens de coronacrisis, hebben ze nu een nieuw speeltje gevonden: alcohol. Want volgens deze onverkozen globalisten moeten Europese burgers worden opgevoed met verplichte gezondheidswaarschuwingen op alcohol. “Net als bij sigaretten.”

Volgens de WHO drinken Europeanen gemiddeld twee keer zoveel als de rest van de wereld en zou dat 800.000 doden per jaar veroorzaken. En dus moet de WHO ingrijpen. Want een vrije burger kan volgens hen natuurlijk niet zelf nadenken.

“We kunnen niet vertrouwen op de zelfregulering door alcoholproducenten.”

Daar hebben we het weer! Overheden en internationale instituties die beweren dat burgers te dom zijn om zelf keuzes te maken. Wat komt hierna? Eerst waren het sigaretten. Nu alcohol. Wordt een biertje in de kroeg straks een criminele daad? Gaan we waarschuwingen plakken op een biefstuk, omdat rood vlees óók op de verboden lijst staat bij de groene maffia?

Want laten we niet naïef zijn: deze “aanbeveling” van de WHO is gewoon de eerste stap naar verplichte regulering. Eerst labels, dan accijnzen omhoog, en voor je het weet mag je thuis nog maar één glas wijn per week drinken, want ‘gezondheid’. Dit gaat niet over informatie geven, maar over controle!

En natuurlijk wordt alle kritiek weggewuifd. De WHO beweert dat 73% van de Nederlanders deze maatregel steunt. Serieus? Gaat iemand ons wijsmaken dat driekwart van de Nederlanders erop zit te wachten om nóg meer betutteld te worden?

Waarom horen we Van der Plas, Wilders of Omtzigt hier niet keihard tegenin gaan? Waar zijn de politieke partijen die zeggen: “Handen af van onze biertjes en wijntjes!” Dit is weer zo’n maatregel waar niemand echt om vraagt, behalve een paar zeikende activisten en gezondheidsbureaucraten die hun baantjes willen behouden.

Nederland moet zich hiertegen verzetten. De WHO heeft geen enkele autoriteit over de Nederlandse burger. Dit is niets minder dan een volgende stap in de globalistische greep op ons dagelijks leven. Kap met deze betutteling! Laat ons met rust! Het wordt tijd dat Nederland net als de VS uit de WHO stapt!

Ga verder met lezen
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten