screenshot 2025 02 03 at 150838
Elon Musk en Donald Trump pakken het corrupte USAID aan. Afbeelding gemaakt met Grok van X.com.

Elon Musk's DOGE Knipt $2,3 Miljoen DEI Contract Af: Een Revolutionaire Stap Tegen Politieke Correctheid in het Amerikaanse Leger

Buitenland11 feb , 5:30

In een heroïsche actie tegen de bureaucratische waanzin heeft het Department of Government Efficiency (DOGE), geïnspireerd door de onverzettelijke visie van President Donald Trump en met de steun van Elon Musk, een belachelijk contract van $2,3 miljoen de nek omgedraaid. Dit contract financierde een volstrekt onzinnige VR-trainingscursus die onze dappere soldaten zou indoctrineren met het giftige gedachtengoed van Diversiteit, Gelijkheid en Inclusie (DEI).

Deze beslissing is een krachtige uiting van de noodzaak om de verspilling van overheidsgeld te stoppen en de focus terug te brengen naar de werkelijke missie van zaken als Defensie.

DEI-training, zoals die welke onder dit geannuleerde contract viel, is niets minder dan een plaag die het Amerikaanse leger ondergraaft. Waarom zouden soldaten, de hoeders van vrijheid, hun kostbare tijd besteden aan virtuele realiteit lessen over 'inclusieve taal' en 'culturele gevoeligheid'?

Dit is niet alleen een belediging voor de militaire traditie maar ook een directe aanval op de efficiency en de gevechtsklaarheid van onze strijdkrachten. Het is een politieke agenda die vermomd is als training, en het is goed dat DOGE deze farce heeft blootgelegd en gestopt.

Deze beslissing om dit contract te schrappen is een klap in het gezicht van de DEI-voorstanders die de militaire cultuur willen vervangen door een Woke-cultuur van politieke correctheid en sociale 'rechtvaardigheid.' Het is een krachtige boodschap van DOGE: Amerika keert terug naar de kern van wat het leger sterk maakt, zonder de verzwakkende invloed van DEI.

(Artikel gaat verder onder deze oproep) Bij DDS steunen we ON! van harte. Het OM heeft de aanval ingezet tegen Ongehoord Nederland. Dat kunnen en mogen we niet accepteren. Vecht terug! Hoe? Door nu LID te worden van ON! Voor slechts 10 euro per jaar steun je ON! en zorg je ervoor dat Raisa Blommestijn, Tom de Nooijer en Jonathan Krispijn het kunnen opnemen tegen de Woke-mafketels van het OM! WORD DUS LID!

Overigens moeten we ons natuurlijk afvragen wat het werkelijke doel van deze knettergekke DEI lessen was. Ze maken Amerika op geen enkele manier dan ook veiliger. Het tegengestelde is zelfs waar. Is het dan puur en alleen bedoeld voor bepaalde personen om zich te verrijken ten koste van de Amerikaanse belastingbetaler?

En dan dit. Hoe zit dit in Nederland? Hoeveel projecten zijn er in Nederland met DEI? In ons leger? Worden onze militairen hier ook mee geïndoctrineerd? Zo ja, hoeveel kost dat de belastingbetaler?

Poll

Ga verder met lezen
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten